Żywiec APA

Żywiec APA

Alkohol
5,9%
Blg
12,5°
Temp. podawania
8 - 9 °C
Podawać w
ShakerShaker
NonicNonic
TulipTulip
Dostępne w sprzedaży
Opis producenta

Najnowszy wariant to intensywnie chmielowe piwo typu Pale Ale z wyczuwalną nutą cytrusową. Swój aromat i smak zawdzięcza zastosowaniu pięciu odmian chmielu oraz warzeniu w otwartych kadziach. Piwo to smakuje najlepiej podawane w temperaturze 9-11 stopni Celsjusza.

W trosce o kulturę picia piwa, na etykietach nowo uwarzonych piw zostały zamieszczone innowacyjne wskaźniki schłodzenia w kształcie szklanek dedykowanych poszczególnym gatunkom. Zmiana ich koloru na niebieski stanowi potwierdzenie, że piwa idealnie nadają się do spożycia.

Recenzje

W końcu także i mnie dopadło kontrrewolucyjne piwo z Żywca. Miałem już dać sobie spokój, po co sięgać po coś, co generalnie niczym specjalnym zaskoczyć nie może. Czytałem już opinie o tym piwie, że nawet dobre, "jak na koncerniaka nie jest źle". No i dobrze. Nie chciałem zaprzątać sobie tym głowy. A jednak nie dałem rady. Zobaczyłem w sklepie i nie mogłem po niego nie sięgnąć. Ciekawość wzięła górę i musiałem spróbować tak szeroko komentowanego już koncernowego APA. Czytaj dalej

Opinie

Anonim
Nie poleca

Próbowałem na samym początku - wtedy było całkiem ok. Niestety, z każdą kolejną warką było coraz gorzej.


Dodaj swoją opinię