Ciechan Wyborne

Ciechan Wyborne

Alkohol
6,0%
Blg
12,1°
Temp. podawania
4 - 7 °C
Podawać w
LagerLager
Dostępne w sprzedaży
Opis producenta

Ciechan Wyborne jest legendą, pionierem i wzorem, który zawładnął sercami Klientów swoją naturalnością, świeżością i niezwykłymi doznaniami podczas spożywania. Wyjątkowość tego piwa tkwi w braku jakichkolwiek metod utrwalania i 30-dniowym terminie przydatności do spożycia. Wielu konsumentom degustacja przypomina smak dawnych lat, gdy piwo warzono bez pośpiechu, poświęcająć wszystkim etapom odpowiednią ilość czasu i uwagi. W osiągnięciu najwyższej jakości bardzo istotna jest stosowana w ciechanowskim browarze otwarta fermentacja, charakteryzująca naturalny proces powstawania piwa.

Brak pasteryzacji Ciechana Wybornego wytworzył ogólnopolską modę na piwo nieutrwalane. Wyborne jest od wielu lat sztandarowym produktem Browaru Ciechan, wzorem jasnego pełnego piwa.

Opinie

Anonim
Poleca

Dobry Lagerek. Szkoda, ę dużo gorsze piwa mają wyższą ocenę.

Anonim
Poleca

Świetny lager. Wielu ludzi za taką opinię jest zdolna zabić ale jest to piwo, które idealnie pasuje do grilla, meczu czy wieczoru z kolegami do rozmowy. Wielu od tego piwa zaczyna drogę do szukania lepszych piw :)

Anonim
Nie poleca

Niestety w miarę pojawiania się kolejnych premier z BRJ, starsze piwo znacznie tracą na wartości. A dokładnie to zyskują na losowości poziomu warek - to piwo też jest tego przykładem.

<>

Dodaj swoją opinię